חזרה לדף הבית

אודות מי עדן

אודות :
מי עדן מובילה את תרבות צריכת המים בישראל ועוסקת בשיווק והפצה של מים איכותיים בארץ ובעולם.
החברה הוקמה בשנת 1983, והינה הוותיקה והגדולה ביותר בתחומה בישראל. בשנת 1998 הרחיבה מי עדן את פעילותה אל מעבר לים והקימה את המותג האירופאי Eden. מאז ועד היום, החברה פועלת בהצלחה גדולה כספקית פתרונות מים מינרליים מסוננים וקפה ב-14 מדינות באירופה. לאחרונה נבחרה Eden לספק את כדי המים גם לארגון הבריאות העולמי בז'נבה.

כמומחית בינלאומית בתחום פתרונות מים לבית ולמשרד, מי עדן מבינה ויודעת להגדיר כל צורך אפשרי של לקוחותיה. היא מפעילה מערך של מומחים, הכולל: מהנדסים, אנשי הנדסת אנוש ואנשי מחקר ופיתוח, המשלבים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, את נוחיות השימוש הגדולה ביותר ואת מקסימום הפתרונות החדשניים תחת קורת מכשיר אחד.

מי עדן היא החברה היחידה המספקת תחת קורת גג אחת את כל פתרונות המים: מים מינרליים בכדים , מגוון סוגי בקבוקי מים מינרליים, ברי מים מסוננים , מכונות קפה ומגוון מוצרים משלימים. מתלבטים איזה פתרון מתאים לכם יותר? יועצי המים של החברה לעזור לכם לבחור את הפתרון המתאים ביותר למים איכותיים בהתאם לצרכיכם. כי העיקר שיהיה מי עדן בבית.

כחברה מתקדמת שמוצריה נמצאים בחזית הטכנולוגית, מי עדן עושה שימוש בטכנולוגיות חדשות כדי להפיק את המקסימום מכל טיפה ולהעניק ללקוחותיה את המים, מינרליים או מסוננים, הבריאים והאיכותיים ביותר. בנוסף, מציגה מי עדן חדשנות מוצרית, שטרם נראתה כמוה בישראל בתחום בר המים המסוננים: מלבד העיצוב הקומפקטי והמשתלב, ניתן למצוא פטנטים בלעדיים ופונקציות שימוש מתקדמות, כגון: בר המוזג סודה ישירות לכוס, חיבור למקור מים חיצוני או מיכל מים פנימי ללא צורך בחיבור חיצוני ( בלחיצת כפתור אחת) , אפליקציית My Cup להתאמה אישית של גודל כוס וטמפרטורה לעד ארבע נפשות, מסך מגע מלא וצבעוני, פייה מיוחדת למילוי בקבוקי 1.5 ליטר ועוד.

בחירה במים של מי עדן - מינרליים או מסוננים - היא בחירה במים, האיכותיים והבטוחים ביותר:
 מי עדן מומחית בכל ההיבטים הקשורים בעולם המים בישראל.
 מי עדן מובילה בחדשנות טכנולוגית ומענה על מגוון רחב של העדפות צרכנים.
 מי עדן מומחית בניתוח והבנת צרכיו של הצרכן הישראלי ומשק הבית הישראלי.
 למי עדן מנגנון מתקדם של תהליכי איכות ובקרה קפדניים ביותר, והיא עומדת בסטנדרט התקנים המחמירים ביותר לאורך כל פס הייצור, השיווק וההפצה.
 למי עדן מערך שירות ותמיכה אישי וייחודי.
 הטבות, מבצעים ופינוקים בלעדיים ללקוחות מי עדן.

במי עדן מעניקים את המענה הטוב והאיכותי מסוגו בכל תחום ובכל פרמטר אפשרי:
איכות, נוחות, מגוון, עלות, שירות, נראות.

שירות לקוחות: *5335 מוקד מכירות 2929*
פקס: 03-5781486
כתובת: הלח"י 19, בני ברק 51200