חזרה לדף הבית

איך לבחור את בר המים שלכם


בר מים מסוננים הפך בשנים האחרונות לחלק אינטגרלי מהמטבח הישראלי והמשרדי. ובתחרות, כמו בתחרות, אתם נהנים ממגוון אופציות לבחירה וממגוון ברים מעוצבים להפליא ובעלי טכנולוגיה מתקדמת, חידושים פונקציונליים ומסלולי שירות אטרקטיביים. אז מהו המכשיר הנכון עבורכם? כדי שלא תיסחפו בזרם, ריכזנו עבורכם מספר נושאים שחשוב להתייחס אליהם בדרך אל בחירת בר המים שלכם.

1.מי החברה שאיתה אתם מתקשרים
בר מים בבית משמעותו מערכת יחסים ארוכת שנים עם החברה ממנה אתם רוכשים את הבר. לכן, חשוב לוודא שמערך השירות של החברה עומד בציפיות שלכם מבחינת נגישות, מהירות תגובה, סטנדרט שירות וכן הלאה. בנוסף, ודאו כי המוצרים שאתם עומדים לרכוש עומדים בדרישות התקן.

2. המחיר כן קובע
המחיר שתשלמו הוא מכלול של עלות הבר ומסלול השירות בו בחרתם. קשה לעשות השוואת מחירים אובייקטיבית, אך אפשרי לבדוק אטרקטיביות מחיר במושגי עלות-תועלת: כמה אתם משלמים מול מה אתם מקבלים.

3.שילוב הרמוני במטבח
בר מים מסוננים הוא קודם כל המפתח שלכם למים איכותיים בבית. אבל לא נתעלם מכך שיש לו גם תפקיד כפריט עיצובי במטבח. המכשירים בשוק נבדלים זה מזה בגודל, גובה, רוחב, צבע, עיצוב, משקל, ממשק הפעלה, נוחות תפעול, גישה לאזור השירות, נוחות חיבור לברז וכן הלאה. חשוב לבדוק כי המכשיר הנבחר מתאים למקום המיועד לו במטבח ומתמזג באופן הרמוני כחלק אינטגרלי.

4. כמה מתקדם אתם רוצים את בר המים שלכם?
המוצרים שלנו חכמים כמעט כמונו. רק תחליטו כמה חכם אתם רוצים את המכשיר שלכם, בידקו שהפונקציות החשובות לכם אכן קיימות בו ותפרגנו לעצמכם גם כמה פינוקים. למשל, אם אתם נוהגים למלא בקבוקים אישיים לדרך, כדאי שתשימו לב שאתם בוחרים בר עם גישה נוחה למילוי בקבוקים. אם אתם גרים בדירה שכורה, בידקו אופציה למכשיר בעל אופציית ניידות שאינו מחייב קידוח בשיש.
תכונות שכדאי לשים לב אליהן בעת הרכישה: קלות המזיגה, אפשרות מזיגה לפי זמן הלחיצה או לפי כוס מוגדרת מראש, האם ניתן להגדיר מספר מצבים של מזיגה אוטומטית לבני הבית בהתאמה אישית לכמות ולחום שכל אחד אוהב, האם קיים מנגנון חיסכון צריכה בחשמל לשעות הלילה, לוח בקרה דיגיטלי/ מכני, מנגנון הגנה לילדים, אפשרות נוחה למילוי סירים ועוד.
לסיכום: הגדירו לעצמכם מה חשוב לכם, מהם הצרכים המשפחתיים שלכם, התייחסו לתקציב ואז גשו לעשות סקר שוק. אתם מוזמנים לפנות למומחים של מי עדן בכל שאלה, ולקבל ייעוץ לבחירה נכונה של בר המים שלכם.

תתחדשו.