חזרה לדף הבית

איך תשמרו על בר המים מזיהום .

איך תשמרו על בר המים שלכם
מזל טוב, תתחדשו!
רכשתם את בר המים החדש של מי עדן - מהמובילים בארץ ובעולם בחדשנות, באיכות ובנוחות.
בר המים אומנם קומפקטי ואינו תופס מקום רב על השיש, אך הוא עומד לתפוס מקום משמעותי בחיי היום-יום שלכם. לכן חשוב שתדעו לתפעל אותו נכון ולהפיק ממנו את המקסימום.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.
על מנת שתוכלו למקסם את ההנאה שלכם מבר המים החדשני שלכם ולהאריך את חיי המכשיר, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שימושיים:
ניקוי המכשיר - הקפידו על ניקוי המכשיר בעזרת ערכת הניקוי של מי עדן. הערכה מיועדת למוצר ושומרת על צבעו. ניקוי המכשיר באמצעות תמיסות אחרות מאלה שבערכת הניקוי עשוי לגרום לנזק למכשיר.
שימוש בערכת הניקוי המיוחדת של מי עדן יסייע לכם לשמור על בר המים נקי וסטרילי, מבלי לפגוע במים, בצבע או במוצר עצמו.
להסבר בנושא ניקוי המכשיר - לחצו כאן 
חסכון בחשמל – נצלו את הפונקציות המיוחדות של בר המים כדי לחסוך בצריכת החשמל. למשל, על ידי שימוש באפליקציית eco.

להסבר בנושא חסכון באנרגיה – לחצו כאן 
קמים כל יום בשבע ורוצים קפה חם? בשמחה. בעזרת הגדרת אפליקציית יקיצה למכשיר, יחכו לכם מים חמים מוכנים לשימוש, בהתאם לשעה שתגדירו במכשיר. לכם נשאר רק להוסיף קפה, סוכר וחלב.

רמות גיזוז הסודה – במכשיר Eden pure soda ניתן לקבל את הסודה בשלוש רמות גיזוז, כך שתוכלו ליהנות מהסודה בדיוק כמו שאתם אוהבים. קביעת רמת הגיזוז המועדפת עליכם תשפיע על כמות הגז הנצרכת בזמן פעולת הגיזוז. את מיכל הגז ניתן להחליף עצמאית בפשטות ובנוחות מקסימלית.

אקסטרה הוט – אוהבים את התה שלכם רותח? הודות לאפליקציית אקסטרה הוט המצויה במכשירי מי עדן, ניתן להרתיח את המים לפי דרישה לרמה של עד 98 מעלות.

הגנת ילדים – כל הברים של מי עדן מגיעים עם מנגנון מיוחד להגנה על ילדים. בבתים עם ילדים מומלץ להפעיל מצב זה כדי למנוע מזיגת מים חמים על ידי ילדים ותאונות מיותרות.

כמות מזיגה – כוס ממוצעת היא לרוב בנפח 200 סמ"ק. עם זאת, בכל המוצרים שלנו ניתן להגדיר את הכמות המדודה של כל כוס מים, חמים או קרים. בברי Touch ו-Soda ניתן להגדיר באפליקציית MY CUP עד ארבעה מצבים שונים של כמות וטמפרטורה של מים, בהתאם להעדפות אישיות של בני המשפחה, כולל הגדרת בקבוק תינוק. צריך להוסיף שניתן להגדיר כמות מזיגה גם בבר ה-classic

החלפת מסנן - את המסנן יש להחליף אחת לחצי שנה. ההחלפה פשוטה לתפעול, והמסנן ישלח לביתכם כחלק מהשירות למוצר.

החלפת נורת UV – את הנורה יש להחליף אחת לשנה. ההחלפה פשוטה לתפעול, והנורה תישלח לביתכם כחלק מהשירות למוצר.

תקנים – כל הברים של מי עדן עומדים בדרישות תקנים 1505, 5452, תקן ישראלי 900, המתייחס באופן ספציפי לנושא בטיחות המכשיר, ו-9000 ISO.
לוח הבקרה – כדי להפיק את המקסימום מהמכשיר, חשוב להגדיר את הצרכים שלכם ולכוון את הפונקציות השונות במכשיר בהתאם לרצון שלכם, למשל: בקרת אנרגיה וטיימר, עוצמת האור והצליל של לוח הבקרה, הגדרת כמות המים במזיגה, כיוון שעה ותאריך וכן הלאה. רוצים לשנות אחת הפעולות בהגדרות? אין בעיה, תמיד אפשר לחזור אל לוח הבקרה ולעדכן.

ותמיד תמיד, המומחים של מי עדן עומדים לשירותכם בכל שאלה: טל' 5335*