חזרה לדף הבית

בר על בטוח - טיפים לשימוש חסכוני ובטוח

בר על בטוח
בר המים שלכם הוא אחד ממוצרי החשמל הכי שימושיים בבית. לכן הוא צריך להיות גם אחד מהמוצרים הכי בטוחים לשימוש. על מה חשוב להקפיד כדי ליהנות משימוש בטוח של כל בני המשפחה? קבלו מספר טיפים בטוחים במיוחד
בר המים, מלבד היותו חדשני, פונקציונלי, מפנק, חסכוני ופריט עיצובי במטבח, מתפאר גם בקפיצה טכנולוגית בתחום הבטיחות. גיוסם של הטכנולוגיה המתקדמת ושל הנדסת אנוש עדכנית לטובת בר המים שלכם מבטיח מוצר איכותי ובטוח לשימוש לכל בני המשפחה.
אז רגע לפני שאתם רוכשים בר מים, מומלץ לבדוק את הדברים הבאים:
מיקום בטיחותי - יש למקם את בר המים על מקום יציב ושטוח, כגון שיש, במרחק של כ-60 ס"מ מהכיריים.
לוח בקרה ידידותי - הנדסת האנוש המתקדמת תרמה לעיצוב לוח תפעול ובקרה חדשני וידידותי במיוחד למשתמש. ודאו כי אתם מבינים את כל המצבים והשימושים של הכפתורים לפני השימוש.
מנגנון הגנת ילדים - בבתים בהם יש בבית גם ילדים , מומלץ להפעיל את מנגנון הגנת הילדים הקיים בכל אחד מהברים שלנו. מנגנון זה מונע מילדים למזוג לבד (בטעות או במתכוון) מים רותחים. רק ביצוע פעולה של שתי לחיצות נפרדות באופן מבוקר על ידי מבוגר משחררת את הנעילה ומאפשרת למזוג מים רותחים. פשוט, קל ובטוח.
חסכוני ובטוח - לא משתמשים במכשיר שעות ממושכות? אז למה שיעבוד? כל המוצרים שלנו מגיעים עם אפליקציית eco לחסכון באנרגיה. כך ניתן להגדיר מראש שעות בהן המכשיר יחמם את המים ושעות בהן המכשיר יהיה במצב "שינה". גם חסכוני מבחינת צריכת חשמל וגם בטוח יותר.
תקנים, רבותיי, תקנים - הקפידו לרכוש בר מים העומד בתקנים 1505, 5452, תקן ישראלי 900, המתייחס באופן ספציפי לנושא בטיחות המכשיר, ו-9000 ISO .
קונים בר מים? רק בר שעומד בכל הקריטריונים של בטיחות. על פחות מזה אל תתפשרו.