חזרה לדף הבית

העיקר שיהיו מי עדן בבית

העיקר שיהיה מי עדן בבית

מים מינרליים? מסוננים? סודה? לא חשוב איזה מים אתם מעדיפים לשתות, העיקר שיהיה מי עדן בבית – החברה היחידה בישראל המעניקה לכם את כל מגוון הפתרונות האיכותיים למים. בזכות המומחיות.

מי עדן היא מומחית המים של ישראל. רק במי עדן תמצאו, תחת קורת גג אחת, מענה לכל צורך אפשרי, עם מגוון פתרונות איכותיים למים שאתם מעדיפים לשתות.

כשמדובר במים שאתם ובני משפחתכם שותים, מדובר בבריאות שלכם, וזו עומדת מעל לכול. מה לא תעשו כדי שבני המשפחה יהיו בטוחים ומוגנים ויקבלו רק את הטוב ביותר?
עולם פתרונות המים של מי עדן מאפשר לכם לבחור את מה שטוב לכם באמת. כי לא חשוב אלו מים אתם מעדיפים העיקר שיהיה מי עדן בבית.
עולם של פתרונות מים - רק תבחרו
מים מינרליים:
כחברת המים המינרליים הגדולה והמובילה בישראל, מספקת מי עדן את המים המינרליים האיכותיים, הטעימים, הבריאים והבטוחים ביותר. וגם הטעימים ביותר: הם אינם מכילים כלור ונגזרותיו, דלים בנתרן ובעלי הרכב מינרלי מאוזן, המעניק את הטעם העדין והמיוחד להם. לא במקרה מקבלת מי עדן בסקרי דעת קהל את הציונים הגבוהים ביותר בפרמטר הטעם. וכשטעים - שותים יותר.

המים המינרליים של מי עדן עוברים בקרת איכות קפדנית על בסיס קבוע, המבטיחה שהמים שאתם שותים נקיים לחלוטין מחיידקים ומזהמים שונים. הם לא עוברים כל טיפול, לא מוסף להם דבר ולא נגרע מהם דבר. הם נארזים ללא מגע יד אדם, ומגיעים לצרכן תוך שמירה על טבעיות מלאה.


Eden Pure


לאחר שנים של פעילות בחו"ל בתחום פתרונות מים מסוננים, נכנסת מי עדן גם לשוק המים המסוננים בישראל ומספקת מגוון פתרונות מים מסוננים לבית ולמשרד. סדרת Eden Pure מביאה לצרכן הישראלי ברים בטכנולוגיה מתקדמת עם חידושים בלעדיים ומפנקים, כגון: בר הכולל אופציה למזיגת סודה בשלוש רמות גיזוז, מסך מגע מלא,
Eden Pure Touch\Soda הנם ברי המים היחידים עם מיכל מים פנימי ועצמאי בנפח 4 ליטרים,. פעולה קלה ופשוטה ע"י נגיעה במסך המגע של המוצר, תבחר בין מצב נייח לנייד, בחרתם מצב נייד, כל מה שדרוש הוא למלא את המיכל הפנימי במים טריים, לחבר לחשמל ולהנות .
אפליקציית My Cup להתאמה אישית של כמות וטמפרטורת המים לכל משתמש, פייה מיוחדת למילוי בקבוקים גדולים, ועמידה בעומסי צריכה גדולים בבר המיועד לעסקים.

שירות


לא משנה באיזה פתרון מים תבחרו, מערך השירות של מי עדן עומד לרשותכם, עם סטנדרט שירות בלתי מתפשר, שיתאים לכם את פתרון המים הנכון והטוב לצרכיכם וילווה אתכם לאורך כל הדרך.
אז מה באמת עושים במי עדן כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר?
1.מערך ההפצה הגדול בישראל.
2.שירות מי עדן עד אליך - שירות הפצה בפריסה גיאוגרפית, הרחבה ביותר בארץ.
3.סטנדרט שירות גבוה במיוחד: הגעה לבית הלקוח תוך 48 שעות מרגע הקריאה. פעמים רבות אפילו הרבה קודם.
4.מוקד טלפוני העומד לרשותכם - 5335*
5. אתר אינטרנט בו אתם יכולים לקבל מידע מלא וזמין בזמן-אמת וליצור קשר עם נציג שירות

6. שרות לקוחות באמצעות הפייסבוק.

7.אפליקציה סלולארית - לקבלת שירות זמין בזמן אמת.

8. החיבור האמיתי - תכנית ההטבות הבלעדית והייחודית ללקוחות החברה.

במי עדן מעניקים לכם פתרונות מים מגוונים, איכותיים, אטרקטיביים, מתקדמים ובטוחים.
לכן, לא חשוב אלו מים אתם מעדיפים, העיקר שיהיה מי עדן בבית.