חזרה לדף הבית

תקנים

אנו במי עדן עושים הכול על מנת שתהיו שקטים ובטוחים שמשפחתכם מקבלת את הטוב, האיכותי, הבטוח והמקצועי ביותר. סטנדרט זה רלוונטי גם כשמדובר בתקנים. כל הברים של מי עדן עומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי, ולכן, כשאתם קונים בר מי עדן, אתם יכולים להיות שקטים

מהו תקן

תקן למוצר הוא אישור מוסמך לכך שהמוצר עומד בסטנדרט הדרישות הטכניות החלות עליו על מנת שיתאים לייעודו. התקן מתייחס לתכונות שונות, כגון: חומר, מבנה, תהליך ייצור, תפעול, סימון, אריזה וכדומה.
מוצר שהתקן החל עליו הוכרז כרשמי ומחייב, חייב להיות מיוצר בהתאם לדרישות התקן.

עמידה בתקן מחייבת חוקית את המשווקים לבדוק את המכשיר במעבדה שמורשית על ידי מכון התקנים הישראלי.

תו תקן 1505

תו תקן זה דן בדרישות ובשיטות בדיקה למערכות לסינון וטיהור מי שתייה. מטרתו של התקן היא לבסס סטנדרטים גבוהים ומחייבים בתחום הסינון והטיהור במתקני המים. כל מוצרי מי עדן עומדים בדרישות תקן 1505.

תו בטיחות 5452

תו בטיחות זה בודק רכיבים הבאים במגע עם מי שתייה ואת השפעתם על איכות המים. תו זה מבטיח כי אין הפרשת מתכות ורעלים למים. כל מוצרי מי עדן עומדים בדרישות תו הבטיחות 5452.

תקן 9000 ISO

תקני ISO 9000 הם תקנים לאיכות ארגונים ומערכות. ניתן ללמוד מהם על דרך פעולתו, נהליו ורצינותו של הארגון, אך הם אינם מתייחסים למוצרים עצמם. התקן מגדיר דרישות למערכת ניהול איכות, אך איננו מציג דרישות לדרכי יישום, ומכאן הגמישות הרבה של התקן ואפשרות יישומו בכל סוג של ארגון. למי עדן תו תקן ISO 9000.

 

           

מהו תו תקן

תו תקן מאשר כי המוצר הנבדק עבר בדיקות מחמירות וקפדניות בהתאם לבדיקות התקן. במקרים אלה, יכול היצרן לסמן את מוצריו בתו תקן, לאחר שנבדקה על ידי מכון התקנים התאמת המוצרים לתקן ומערכת האיכות של היצרן. תו תקן אינו מחויב על פי החוק והינו תהליך וולנטרי.