חזרה לדף הבית

Eden Pure - בר מים מסוננים "הדור הבא"

מים מסוננים הדור הבא
תחשבו על מה הייתם רוצים מבר המים הביתי שלכם, ותמצאו את זה באחד ממגוון הברים הביתיים של מי עדן למים מסוננים, למשל עדן פיור סודה, בר המים הראשון המציע גם מים מסוננים , מוגזים חמים או קרים והיחידי עם מסע מגע מלא . כמומחית עולמית ומקומית בתחום פתרונות מים לבית ולמשרד, רק טבעי הוא שתהייה זו מי עדן שתיישם את פלאי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בבר המים הביתי ותעניק חווית שתייה שלא הכרתם עד היום.

חשבתם על העיצוב? במילה אחת- מושלמים. זה מה שתחשבו כשתראו אותם. ומה תרגישו? שאתם רוצים אחד מהם אצלכם בבית. ומיד, אם אפשר.
העיצוב האחיד, הנקי, השובה משתלב בכל מטבח כאחד מהמוצרים המעוצבים ביותר שבו.
בבתים בהם המטבח והסלון מהווים חלל אחד, חשוב במיוחד להקפיד על מטבח מעוצב ומסודר. בר המים החדשני של מי עדן בהחלט נותן מענה עיצובי , בעל עיצוב קומפקטי, מידות נוחות למיקום על השיש בצורה שמשתלבת ומתמזגת בנוף המטבח שלכם, ועם מסך מגע צבעוני יפהפה וכמובן, בשלל צבעים העומדים לבחירתכם.

כמומחית בתחום המים, ומהיכרות של שנים עם לקוחותיה , מי עדן מבינה ויודעת להגדיר כל צורך אפשרי בבית ובמשרד. היא מפעילה מערך של מומחים הכולל מהנדסים, אנשי הנדסת אנוש ואנשי מחקר ופיתוח המשלבים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, את נוחות השימוש הגדולה ביותר ומירב הפתרונות החדשניים , הכל תחת קורת מכשיר אחד.
מי עדן מביאה למטבח בשורה חדשנית וטכנולוגית שטרם נראתה כמוה בישראל. או אולי נכון יותר לומר, את הדור הבא של מכשירי בר המים המסוננים למטבח.

אז אחרי שנהנינו מיופיו של ה'קנקן', הגיע הזמן לבחון גם מה יש בו.

שימו לב:
בא לכם לשתות כוס סודה ? יש. הסודה מגיעה אליכם בשלוש רמות גיזוז, לבחירתכם האישית.
מבשלים או מארחים...? צריכים למלא סיר, או בקבוק 1.5 ליטר או קנקן להגשה? לרשותכם פיה מיוחדת למזיגת מים באופן פשוט ,קל ורציף .
ומה קורה כשאמא אוהבת את הקפה שלה ממש חם (אולי 90 מעלות לפחות) עם מחצית מכמות המים ואילו אבא שותה בכלל תה פושר? בלעדי במי עדן: אפליקציית MY CUP אפליקציה המאפשרת לכל אחד מבני המשפחה להגדיר טמפרטורה וכמות אישית לכוס המים Eden Pure Touch\ Soda הנם ברי המים היחידים עם מיכל מים פנימי ועצמאי בנפח 4 ליטרים,. פעולה קלה ופשוטה ע"י נגיעה במסך המגע של המוצר, תבחר בין מצב נייח לנייד, בחרתם מצב נייד, כל מה שדרוש הוא למלא את המיכל הפנימי במים טריים, לחבר לחשמל ולהנות .
השאלה אינה האם לרכוש בר מים הביתה, אלא רק איזה בר נותן לכם את המענה המתאים ביותר לצרכי המשפחה ולתקציב. אגב, בכל הברים, כל החלפים ניתנים להחלפה עצמית פשוטה ונוחה.

מעוניינים בבר מים מסוננים ללא סודה , גם את זה תמצאו אצלנו, במגוון צבעים אופנתיים ושוב הכול בלחיצת כפתור. 

עוד לא הזמנתם?