מקור המים

מקור המים של מי עדן

"מי עדן 1" הינו מאגר מים מינרליים השוכן בין 200 ל-400 מטר מתחת לפני הקרקע. המים מופקים מהמאגר באמצעות בקידוח בעומק של כ-300 מטר מתחת לפני הקרקע! אזור הקידוח בדרום רמת הגולן, בקרבת מעין הסלוקיה ומפעל מי עדן, המאופיין ברובד של סלעי בזלת. הצירוף הנדיר של אזור טבעי, סביבת בזלת וקידוח עמוק מעניק למים המינרליים הטבעיים של מי עדן את הרכבם המינרלי המאוזן, את צלילותם ואת טעם נפלא.

המים ב"מי עדן 1" נמצאים בבטן האדמה, בין שכבות הסלע השונות, ואינם נמצאים במגע עם פני הקרקע. בשל עומקם של המים מתחת לפני הקרקע, המים המופקים מהקידוח מוגנים מזיהומים הנובעים מפעילות בעלי חיים וזיהומים אקראיים הנמצאים על פני הקרקע. הפקתם נעשית באמצעות קידוח ייעודי, העומד בתקני איכות גבוהים ומחמירים במיוחד.

במשך שנים, המים מחלחלים דרך רובד סלעי הבזלת האופייני לרמת הגולן, וסופגים את הרכב המינרלי הייחודי למי עדן המעניק למים את טעמם המוכר. אחר שספחו אליהם את המינרליים, נאגרים המים בשכבה אטומה מוגנת מזיהומים. עובדה זו, לצד מיקומו של "מי עדן 1" בסביבה טבעית המרוחקת מכל יישוב או איזור תעשייתי, מגן על מימיו ושומר על איכותם ונקיונם.

מקור זה נבדק על ידי החברה בטרם ההחלטה על היותו מקור המים המינרליים הטבעיים של החברה, והוא נבחר רק לאחר שוודאה שהינו עומד בתקנים המחמירים ביותר.

מלא/י פרטיך ונציגנו יחזרו אליך עם מבצע מותאם במיוחד עבורך
מתקני מים מינרלים
מתקני מים מינרלים