שמות הזוכים בהגרלה הראשונה:

ויקי ניסימוב
מישל הרמן גרבר
דניס גליי
שרי וולף
יאקי חפוטה
עידן דנקר
גילה בוחבוט
עופר נורני
דוד
דגן סיוון
שמעון חזוט
נועה זכריה
ארז אומן
שרון שלמה
לאון שוורץ
טל גולדברג
עדי לרר
אורלי
לי
גיל רוזנברג
שגיב תורג'מן
מורן בן ישראל
חיון גבריאל
ערן דראב
לטי
ביטון סיגלית
עדי בילו
זיו אלטמן
יוחאי קייט
שלומית עדיקה
גלוריה אפריאט בבאי
כפיר
אדם בלאו
אלעד עמוס
 דדיה  שי
יקירוש צדיק
עמית שנקר
רעות לאופר
אריה ליפסקר
תמי זגורי
ציון כהן
יעל כהן
אבנר פרץ
חיים תמים
בקעי
קובי פרקש
אורטל גואטה
צליל מלכה
ביטון שירן
שי אוהב שלום
מעין שחר
נטלי סעדון
מור-אל תומר איש ימיני
אתי גל
בראל אתי
ליהי רז
לנה פולוצקי
שרה
עינב
הגר

שמות הזוכים בהגרלה השניה:

lia barrellie
אוה אלקרט
מרו ימהרן
 אבורמדסרג
אורנית נווה, עו"ד
אוסנת
אור טוכפלד
אילן לסרי
אילן בן שושן 
אורלי אבוחצירא
אילנית ביטון
אבי פוני
אבי בן שימעון
אברמוביץ רוני
אבישי  אוארבך
איציק אברג'ל
אורית
Eyal Orlee
itamar
itamar
אודי לוגסי
אזולאי דנה 
אורטל חנני
 מלכהשלי
אושרית בליטי
shani ben david
אייל  ועקנין
אור-שלי
איציק בן עטר
אבישי דריי
אילן שלום
אורטל גבאי
hadar
חנן פישמן
אילנית
אושרית טל
איילת טורז'מן
ליאור מויאל
ifat bukai
ריקי -רבקה כץ
תקוה שרביט
אדוה רביבו
אברהם סבג
 עליזה
איילת
אוסנת שלי
אהרוני אפריים
אורן סלע
אולין שם טוב
אורטל בן דוד
אברהם שבת
Bohbot Anne
אביטל נחשוני
אינה שמעוני
אולגה קוזלובסקי
איליגויב אפינה
Neil Sherman
אייסו

שמות הזוכים באודישנים 26.9.08:

תפארת פיטוסי
יוסי דקל
מוני סבח
ישראלה
ירון גדליה
חיים תמים
איתן אלהרר
רוויטל
סיוון שלום
מתן מימון
קצב מנשה
שלומית נקש
דריה טפלוב
ניר נשר
אוחנה
לירון מוסרי
טיירי לפייר
אפרת ימין
אלון אורנית
רועי אפרת
קובי עמר
מאור מנטוזה
עינב גרינברג
דיקלה בן אסייג
אמיתי גינדל
איילת מנחם
רם סלומון
גל בוארון
מיכה
אבי עמר
לירון
רונית אראמי
נטלי ביטון
יואב אזוז
אורן ליזמי
שגיא אשכנזי
משה ביקסנשפנר
עידן יורפסט
יואב אזוז
יקי אמויאל
טלי מירו
אודליה קנפו
אלי לוי

שמות הזוכים באודישנים 5.10.08:

אלברט
חזי מנע
וקנין מאיר
שון גולן
משה
שמואל חמני
שרה כהן
לישה (בולבול) אמיר
מיכאל משה
חנן יעקב
אליעז פיקובסקי
עוז שחר
אביגל חזן
לינוי
אמזלג אוםנת
דקלה עזרא
שרית גיספאן
בניטה תמר
קרן פוגריבינסקי
אלירן טרבלסי
דליה לוי
נתנאל סופר

איריס 'לואיז בריגט פיקו יזהר פסקל
ליאת סלמון
שמואל
דוד גבאי
לוי אבי
מלי דהן
רינה
עידן לנקרי
יפעת לורין נחאיסי
קובי
רעות סוויד
גיל-לי כתר
יעקוב דסילביה
ניסים קפויה
שושנה טל
שוש אתירם
מרינה וולפנר
רונה פריבמן
איאד אבו סאלח
ליטל בלפר
שרון שטייגר
יאלקונוביץ רחלי
לבנה שריקי
דודו
הילה קיידר
אביטל
אילן טל
יעל אזוולוס
שחף אברהם
שמעון אפללו
רש בל
שמואל רצבי
רמון חן
יהודית סויסה
עינב אלמליח
לירז לוי
אבישג עטיה
מרסלו רוזנטל
יפעת
חיים דנינו
חגי אייד
ולרי אוסדון
גיא עגיב
בוזגלו אורן
מירה גרידיש
ליאור אנג'ל
רועי אפרת
מורדי בן חיון
בתיה בסן
מאור מנטוזה
אלון גרונבאום-נדב
מורן מזרחי
שי חן
יצחק לוי
סיוון שלום
לוזדה מאיר
שרון הרוש
שוש אזולאי
מודן סימה
ליזה דאנו
שמעון נחמני
לנה גדשביץ
שולי שלוש
קובי כהן
קרן דנינו
חגית רונן-מימון
שושנה טל
קובי פרץ
טל פרחי
רועי שמעון
עמית ביטון
לוי אבי
דודי סיטבון
לירון זמיר
עדי שני
דנה גאוי
שחר לוי
שמוליק דואן
יניב אבוקסיס
שוקי בכר
ליאורה לוק-כהן
בן-דור מלי
חן כהן
אפרת בר

שמות הזוכים מהקהל 5.10.08:

תהילה
שוש שלום
שי אוהב שלום
דוד
בר לוי
ליהי רז
שרית
ליזה דאנו
משי
צליל מלכה
רחליואנונו
ארז אומן
רמון חן
יוחאי קייט
marina israelov
ספיר ברנשטיין
שי אוהב שלום
שרון מנשה
שרון שלמה
משה שררה
רמון חן
גיל פאר
ארז אומן
ליהי רז
ליהי רז
שרי טובי
שרי וולף
ברוך טוקל
אריה אלון
סיגלית כספי
מורן אלעופר
רפאל מזיג
אלעד עמוס
ליהי רז
זיו אלטמן
רותי לוי
חיים תמים
יוחאי קייט
אלדד אהרוני
עליזה אלישע
יורני זהר
שטרנפלד יוסי
אריק אייחר
איילת
אבישג עטיה
ליאורה לוק-כהן
רונה פריבמן
חן כהן
דוד לוי
אבישג עטיה
אבישי אוארבך
ליאור אנג'ל
קרוליין
קרוליין
רונית אבוחסירה
שני בן דוד
שלומית נקש
איציק בן עטר
דודי סיטבון
אורית
גיא מנדלוביץ
רפאל גל
ליהי רז
בקעי
גיא הפנר
ליז אלקובי
איתן אלהרר
דליה לוי
קרולינה ירדן
רעות אלון
אבישג עטיה
עפרי שמעון
שיר גרינברג
אבישג עטיה
יסמין מלמד
מקס שרמן
גיל רוזנברג
איתן אלהרר
מורן מזרחי
חיים דנינו
מתן מרדכי שפיר
ortal zarhi
לוטם צור
לירון מוסרי
לירון מוסרי
רון
נועה גרפי
רוויטל
מתן מימון
רוויטל
חן לי -בר
עינבל ברכמן
דונה חאג
אורטל
קובי דיין
צדוק לזנובסקי
לירון קעטבי
מלי הלל
דיקלה לנקרי
אלברט שושן
טרוצקי אילנה
גל בוארון
מתן מימון
חיים מסילתי
לירון אטיאס
גל בוארון
לירן סבאג
יעל כהן
נתנאל
טיירי לפייר
דודו פיניה
עופר מזן
נדב רייזר
לירון קעטבי
אלון גורן
לויאלינור
טל בן שבת
עקיבא שירן
שלומי אקוקה
עדי גבע
עדן ליכטנשטיין
בן-דור מלי
מורן דלאל
חן רסקין
עובדיה יוסי
ליאור
זהבה חדד
מיכה סלמה
שלומי
מיכל גל-ים
יעקוב דסילביה
ג'וזף אלעזרי
מיכה סלמה
רותי
אבישג עטיה
חבושה ספי
שריקי שרל
לילך ברז'יק
גיזל פריאנטה
גיל-לי כתר
דוד אזולאי
קצוני שמוליק
דליה לוי
ריקי בילבי שטרן
מיכה סלמה
ליאור קן-דרור
Hen Muravyov
שולמית כהן
ליאור מעצב שיער
קרן פוגריבינסקי
לורן נגרין
שלי
אליהו לוי
דוד אתירם
יפעת לורין נחאיסי
נתנאל ברנר
ג'וזף אלעזרי
רחליואנונו
רחלי
זהבית רחמיאל

שמות הזוכים באודישנים 12.10.08:

ינון רחל
רן קסנר
איבט גלים
עינבל ברכמן
גיא העליון
אלירן כהן
פיני
אילן בירן
נעמי
אורן שושני
אביהוא קידן
מיכל יום טוב
רחלי מלול
חניתא רוזנטל
שי
מרינה שבת
שני אתי גליסקו
יוני טיירי
מוטי מזרחי
ערן רוזנטל
יפית כהן
בנימין להט
איתמר מור
בועז מי-טל
יניב
נטלי אוסי
ענת
מירב
יוסי מור יוסף
דודי קריספין
אורן מוטולה
מיטל אליהו
רויטל יעקב
שני
וינברגר אלעד
דודי חמו
הדס תרזי
שהרבני מורן
דוד אתירם
נילי לוץ
שוש אזולאי
רינת אסולין
נפתלי
רכטמן רות
אדלה ניסן
משה בן אבו
שרה חברט
נגר טרזה
אידהמוטי

שמות הזוכים מהקהל 12.10.08:

שי גרינברג
אלברט מימוני
סיגלית חמו
שרה חברט
אורטל מלמד
אפריים צבי
ישי אלחרר
יונתן גניש
אלירן זנגי
סעדון מיכאל
חני
אילן בירן
פז פרל
קצוני שמוליק
לירז מנשה
ענבר אבוטבול
אבי יוסף
מורדי בן חיון
אריה אשכול
לירז מנשה
אבישג עטיה
אסף מנחם
גלית דרעי
ליאור קמחי
איציק
מיטל שריקי
דיקלה בן אסייג
לירז מנשה
אבי יוסף
סלמה מיכה
דוד אתירם
בת-אל שמיר
שירן שטיינברג
אביאל
שי
אורית סטרוסקי
אלברט שושן
אבישג עטיה
תומר

שמות הזוכים באודישנים 15.10.08:

דורון שטרית
אורי ברלב
עדן
איריס חצב
אני
רפי ביטון
סיגלית חמו
משה אושרי
יוכי
גמאליה סאנה
אבי
שמעון קדוש
לימור
אביבה איראני
מזי אלון (מזל
דורון
יפתח עובד
שלי דורון
שלומי שמעוני
קרן מרים מירב
אודיה
סוזאן אור גיטרמן
אורן
אלעד זמיר
איתי שמר
גלבוע
יואב שרון פוליאנסקי
ניסים דושינסקי
נתנאל ג'בלי
shani ben david
חני טנדטר
נופר נוה
יערית דואר
דורית גרגיר
אורי
איתמר כהן
קובי
טל דבש
רועי ביטון
גלעד עסור
הילה (טווילה)בנימין
ערן
ליבר ברוך
טשבייני רינה
שמעון גטה
אורלי פורמישר
אבי בראל
אשר זעפרני
יפה בכר
לירז - בן

שמות הזוכים מהקהל 15.10.08:

שלומי שמעוני
ניקול
טלי רקיץ
ליגל מסיקה
יניב
אורית בכר
גלבוע
אלינור
שי רגב
כהן אורית
אביאל עובדיה
יאלקונוביץ רחלי
ליהי רז
שני אלמליח
ליהי רז
ליז דהן
הדס
ליהי רז
אילנה שאולוף
ג'קלין
יהושע בן אלישע
שרי כחלון
שמעון גטה
אורלי פרדס
מימי לוי
פרי
פרי
אלי
אדםחיון
אמיר אקשטיין
עמוס אמירה
מירי קולבסקי
משה קמחי
יניב
דביר אוברג
נטלי זבולונוב
מאור אטיאס
ליהי רז
bob kadosh
קובי זליכה