תמונת אווירה - מי עדן

בהגדרה רחבה: מים מינרליים הם מים טבעיים, נקיים מכל זיהום המופקים ממקור תת קרקעי מוגדר. למים הרכב מינרלי קבוע ויציב והם אינם עוברים כל טיפול. המים נארזים בבקבוקים ישירות, ללא מגע אדם, בדיוק כפי שהם בטבע - לא נוסף ולא נגרע מהם דבר.

אז מה הופך אותם לכל כך מיוחדים?

לא אנחנו. זה הטבע עשה את הכל. אבל אם יש משהו שאנחנו כן אחראים לגביו, זה לשמור על תנאים אופטימליים, המבדילים את המים של מי עדן ממי שתייה אחרים:

- מי עדן נאספים ישירות ממקור טבעי, בתהליך מבוקר, זהיר וקפדני, המונע כל השפעה חיצונית על איכות המים.
- מי עדן נארזים תחת תנאים המבטיחים את הניקיון המיקרוביאלי המקורי ואת ההרכב הכימי של רכיבים חיוניים.
- מי עדן הם מים טבעיים שלא עוברים כל טיפול, לא נוסף או נגרע מהם דבר.
- ההרכב של מי עדן, הטמפרטורה ושאר מאפייני המים נשארים יציבים בגבולות התנודות הטבעיות.

מי עדן או מי ברז - מה עדיף?

למקרה שלא ידעתם, חלק ניכר ממי השתייה בישראל שאינם מים מינרליים - הם מי ים מותפלים. מה זה בעצם אומר? התפלת מי ים היא תהליך שבו מוצאים המלחים והמינרלים מהמים, כך שהם הופכים למים מתוקים וניתנים לשתייה על ידי האדם. במילים אחרות, כמות המלחים שבמים קטנה משמעותית לאורך התהליך והמים הופכים למעשה לתפלים וחסרים במינרלים חיוניים לגוף כמו מגנזיום, סידן ואשלגן. למי הברז אף מוספים חומרים כמו כלור ופלואוריד, זאת בניגוד למים המינרליים של מי עדן, שהינם מים טבעיים שלא נוסף אליהם דבר. נקודה נוספת שיש להתייחס אליה היא טעמם של המים. בעוד למי עדן יש טעם מוכר ואהוב של מים טבעיים, איכות מי הברז וטעמם עשויים להיות מושפעים מהצנרת הביתית, אשר לעיתים מכילה חלודה, מתכות ושלל הפתעות.