מקור המים

בקרת איכות ותקנים

החל ממקור המים, דרך מערך המילוי, המים, האריזות- כל תהליכי הייצור של מי עדן עומדים בתקנים בינלאומיים ובאישורים המחמירים ביותר בתחום; במי עדן מבצעים בקרת איכות קפדנית סביב השעון, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. כל זאת על מנת להבטיח את איכות ובטיחות המוצרים ללא פשרות.

אישור משרד הבריאות

אישור משרד הבריאות הישראלי קובע כי מי עדן הם מים מינרליים טבעיים המתאימים לכל גיל, ללא כל הגבלה. מתוך תקנות בריאות העם, מים מינרליים ומי מעיין, התשמ"ז 1986.

למידע נוסף: מים מינרליים

אישור NSF

אישור זה ניתן על אחד מגופי הפיקוח החשובים בעולם לבטיחות מזון ומים. ה- NSF בודק וקובע בטיחות מוצרים על פי סטנדרטים עולמיים בתחום המזון והמשקאות בהיבטים של בריאות הציבור ואיכות הסביבה. הבדיקות נערכות בהתאם לקריטריונים של ארגון המזון והתרופות האמריקאי ה-FDA ושל הארגון העולמי למים מבוקבקים IBWA.

תקן ISO 9001 מהדורת 2000

תקן ISO 9001 מהדורת 2000תקן ISO 9001 מהדורת 2000אישור המעיד על אישור בינלאומי ממכון התקנים התקבל לאחר בדיקת מערכת האיכות של מפעל מי עדן שנמצא מוסמך ומתאים לדרישות תקן מחמירות בניהול ייצור בקרה ושירות.

תקן HACCP

תקן HACCPתקן HACCPתקן בטיחות המוצר. מטרתו להבטיח כי תהליכי הייצור והתהליכים תומכי הייצור ממזערים את הסיכונים הבריאותיים הכרוכים בייצור המוצר וצריכתו.

תקן ISO 14001

תקן ISO 14001תקן ISO 14001תקן ניהול איכות הסביבה. מחויבות ההנהלה וצוות העובדים במפעל מי עדן להגן על איכות הסביבה ועמידה בכל החוקים, הכללים והתקנות הרלוונטיות וכן בכל דיני הסביבה הישימים לשם שמירה על איכות הסביבה.

תקן OHSAS 18001

תקן OHSAS 18001תקן OHSAS 18001תקן לניהול בטיחות וגהות. אישור מכון התקנים לכך שהארגון עומד בתקן הבינלאומי לבטיחות ולגהות תעסוקתית לצפייה בתעודה

תו הזהב

תו הזהב הינו תעודה יוקרתית שמעניק מכון התקנים לארגונים אשר חרטו על דגלם איכות ומצוינות. מפעל מי עדן קיבל את תו הזהב עקב היותו מסומך ל- 4 תקנים בנושאים: איכות, בטיחות המוצר, איכות הסביבה ובטיחות העובד. המפעל היינו מפעל המים המינרליים היחידי בארץ הנושא תו זה.

בקרת איכות רציפה ללא פשרות

מי עדן עורכת בדיקות פיסיקליות ומקרוביאליות באופן שוטף למים המינרליים הטבעיים, הבדיקות מבוצעות באופן שוטף:
• באופן רציף : בדיקות פיסיקליות במעבדות המפעל
• אחת לשעה בדיקות מיקרוביאליות, במעבדות המפעל
• אחת ליום בדיקות מיקרוביאליות, במעבדה המאושרת ע"י משרד הבריאות.
• אחת לשנה בדיקות מחמירות למאות פרמטרים כימיים שונים ע"י ארגון ה-NSF (ר' לעיל).

בטן האדמה - מקור המים, נבדק ומאושר אחת ליום במעבדת המפעל ובמעבדה המאושרת ע"י משרד הבריאות.

מלא/י פרטיך ונציגנו יחזרו אליך עם מבצע מותאם במיוחד עבורך
מתקני מים מינרלים
מתקני מים מינרלים